O NAS

T

T

T

To kameralne miejsce, które łączy nowoczesne technologie i przyjazną opiekę zakresu stomatologii i medycyny estetycznej. Naszym Pacjentom zapewniamy indywidualne, profesjonalne podejście z długotrwałymi efektami leczenia.

Zakres naszej opieki jest bardzo szeroki. Zapraszamy młodzież i dorosłych.

Dbamy o jakość i konkurencyjność cenową naszej oferty. Na bieżąco służymy poradą telefoniczną a w nagłych przypadkach zawsze staramy się nieść pomoc naszym Pacjentom.

Mamy nadzieję, że obdarzycie nas Państwo zaufaniem i skorzystacie z naszych usług.

Zapraszamy,
Anna Czyżyk-Opiłowska

Zespół

lek. dent. Anna Czyżyk-Opiłowska

Stomatolog, lekarz medycyny estetycznej, Protetyk

Jestem lekarzem stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.Swoją praktykę zawodową opieram na kompleksowym podejściu i łączeniu różnych rozwiązań by móc przywrócić Państwu piękny i przede wszystkim zdrowy uśmiech. Po latach doświadczenia zawodowego sięgnęłam o krok dalej kończąc studia podyplomowe na Wyższej Śląskiej Szkole Medycznej w Katowicach zdając egzamin z wynikiem bardzo dobrym i uzyskując tym samym tytuł dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej, co w pełni umożliwiło mi na kompleksowe podejście do estetyki twarzy.

W swojej pracy z zakresy medycyny estetycznej zawsze kieruje się naturalnością efektu.

Serdecznie zapraszam na konsultacje.

Anna_Cz_Opiłowska

Edukacja

  • Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach – Medycyna Estetyczna
  • Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie-Stomatologia

Nagrody i wyróżnienia

  • Laureatka Ogólnopolskiego Plebiscytu Medycznego LAUR PACJENTA 2015/2016
  • Laureatka pierwszego miejsca w Szczecinie – Orły Stomatologii 2018, 2019, 2020

Certyfikaty Znany lekarz

  • Najlepsza jakość 2017
  • Najlepsza jakość 2018

Inna Mykhailenko

SPECJALISTA W DZIEDZINIE ORTODONCJI I STOMATOLOGII ZACHOWAWCZEJ

Jestem specjalistką z Ukrainy, z miasta Hersoń. Prostuję zęby poprawiając estetykę twarzy i uśmiech dzieci oraz dorosłych. Do tego celu stosuję zarówno aparaty klasyczne, jak i estetyczne.

Ważne jest dla mnie nieustanne poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności, dlatego regularnie uczestniczę w licznych konferencjach zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Pracuję z pasją i zaangażowaniem, dążąc do osiągnięcia doskonałych rezultatów i zadowolenia moich pacjentów. Zapraszam serdecznie wszystkie osoby, które pragną poprawić wygląd swojego uśmiechu i zwiększyć pewność siebie.

Małgorzata Połatyńska

Asystentka stomatologiczna, DYPLOMOWANY TECHNIK STERYLIZACJI

Jest dyplomowaną asystentką oraz dyplomowanym technikiem sterylizacji. Współpracując z lekarzem dba o to aby Pacjent czuł się komfortowo i zapomniał o stresie związanym z leczeniem oraz przeprowadzanymi zabiegami.